Hyundai BOS auto Trutnov, je tu pro Vás v novém zázemí, na stejné ulici.

Od 6.6. 2016, po necelých 15-ti letech partnerství se značkou Hyundai , jsme se přestěhovali, o cca 70m naproti původní provozovně ,do zcela nové moderní budovy , která plně odpovídá konceptu platnému pro všechny autorizované prodejce HYUNDAI od roku 2018 .Souběžně došlo k významné modernizaci a zvýšení kapacity servisního zázemí. Nově nyní nabízíme např. více zvedákových stání , 3D laserovou geometrii vč. testovacích plošin podvozku, plně automatickou portálovou automyčku , samostatný přímý příjem vč. možnosti prohlídky podvozku vozu na double-nůžkovém zvedáku mimo prostor hlavní dílny,mnohonásobně vyšší kapacitu zázemí např. pro bezplatné uskladnění sezoních pneu a kryté stání pro opravované vozy.Veškeré zákaznické prostory jsou plně klimatizovány vč.nucené automatické filtrace a výměny vzduchu uvnitř budovy s rekuperací odpadního tepla.Potěší i kapacitně dostupné zákaznické parkoviště, přímo u hlavního vchodu.

Co zůstalo? Kromě ne zcela ještě rozšířeného standardního používání válcového testeru brzd s výsledným protokolem -dokumentujícím správnou funkci brzd -  totožné se zkouškou na STK,  plně vybaveného pneuservisu, servisu klimatizací ,a to i pro nový typ chladiva ,vlastní emisní stanice ME pro měření spalin ve výfukových plynech vč. zajištění periodické kontroly vozu na STK, komplexních služeb v případě opravy vozu po nehodě se zástupem při jednání s pojišťovnami a dalších dílenských nezbytností  ,a to vše i nadále s možností pro všechny klienty našeho servisu, být si přítomen u opravy na dílně ,případně využít dnes už samozřejmou zápůjčku zánovního náhradního vozu.Především ale náš  tým zkušených zaměstnanců jak v prodejním tak i v servisním oddělení.

Jsem přesvědčen , že radikální modernizace prostor našeho dealerství, přispěje ke zvýšení komfortu našich stávajících i budoucích zákazníků .

Petr Šimůnek - jednatel BOS auto

6.6.2016 Trutnov